KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 15507119
nr 1550 7119
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Studie. Signerad. Tusch, 40x30 cm, yttermått inklusive ram: 52x41 cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 juli 2023
kl 20:58:19
3/7 18:41:18